Na co bychom využili Vaše dary?

Naše vize

Chceme rozšířit okruh navštěvovaných školek o ty, které si z finančních důvodů představení objednat nemohou a udržet školky stávající.

Rádi bychom vytvářeli 2-3 nové inscenace ročně.

Chceme udržet čistě autorské tvorbu, která bude dlouhodobě i bezprostředně tématy reagovat na aktuální potřeby dovzdělávání dětí.

Chceme rozšířit náš tým o hostující režiséry a scénografy, kteří mají zkušenost s divadlem pro dětského diváka.

Chceme rozšířit náš repertoár o představení pro matky s dětmi v předškolkovém věku: 1-3roky ; pro tuto cílovou skupiny je prozatím velmi malá nabídka

Chceme se zaměřit na pohádky pro seniory, stávající pohádky drobně upravíme, aby se daly odehrát v domovech pro seniory. Chtěli bychom také vytvořit program pro prarodiče a vnoučata, který by bavil obě skupiny. Naplnili bychom tak náš název divadla Vocaď Pocaď a hráli pro cílovou skupinu 0 - 100 +

Chceme rozšířit naši spolupráce s organizacemi, které se zabývají podporou rodin a dětí z vyloučených oblastí (např. Člověk v tísni) a i pro tyto děti pravidelně hrát naše představení.

Chceme stálý prostor v Praze, kde bychom naše vize mohli uskutečnit a doplnili je i o mimo inscenační aktivity (workshopy, večerní pohádky pro dospělé, přednášky pro rodiče atd.). 

© 2018 VOCAĎ POCAĎ. veronika@divadlaprodeti.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!