Pohádka o dobrém jídle
aneb když dobře baštíš!


Prozradíme Vám, co se stane s panem Žaludkem, když byste celý den jedli jenom ze svého tajného šuplíku plného sladkostí.....

Pomocí představení se snažíme zábavnou formou v dětech vytvořit správné návyky vhodného stravování.
Hrají: Barbora Vyskočilová a Claudie Eftimiadisová
Délka představení: 40 min

Divadelní představení je určeno pro předškoláky a pro žáky 1. a 2. třídy základních škol.. 

Doleva doprava
aneb Pohádka dopravní


Tentokrát se děti setkají se dvěma školkou povinnými kamarádkami Věrkou a Jindřiškou. Jelikož je Věrka nemocná, Jindřiška se rozhodne, že ji navštíví. Musí ale přes celé město a tak při své cestě zažije spousty dobrodružných dobrodružství!

Jak si malá holčička sama poradí s nástrahami velkoměsta? Na jakého panáčka může přejít přechod? S jakými lidmi se nemá bavit a kteří ji nakonec pomůžou? Nastoupí do správné tramvaje a nesplete si devítku se šestkou? ... na všechny tyto otázky a na mnohé další dětem odpovíme v naší Dopravní pohádce.

Divadlo VP se snaří pomocí svýchí představení u dětí navazovat na výuku ve školkách a zábavnou formou ukazovat věci, se kterými se mohou setkat v běžném životě. .
Hrají: Barbora Vyskočilová a Alexander Stankov
Délka představení: 40 min
Představení je určeno pro předškoláky a školáky

Světová pohádka


Gabča a Kvído si ze všeho nejraději hrají. Jenže co dělat, když čas na hraní se nepříjemně krátí a za chvíli si je jejich rodiče vyzvednou ze školky. Děti, ale vědí, že ne všude na zemi je tolik hodin, jako v Čechách, a tak se rozhodnout podívat se někam, kde je o pár hodin míň a na hraní je času habaděj. Jak to udělat? Stačí přeci jenom glóbus a spousta dětské fantazie.
Pojďte s námi navštívit Ameriku, zemi neomezených možností, jezero Titicaca, tučňáky na Antarktidě, Afriku i největší Asii a ponořit se do hlubin korálových útesů u Austrálie.
Ale nezapomeňte se vrátit zpátky domů, protože u nás je to přeci jen nejkrásnější.
Stopáž: 45 min.

Hrají: Barbora Vyskočilová a Vašek Rašilov 

Detektivní pohádka aneb Inspektorka Navšepřišlová znovu zasahuje!


Představujeme Vám v pořadí již čtvrtou autorskou pohádku divadla Vocaď Pocaď, která je opět určena pro nejmenší obecenstvo školkového věku.

Inspektorka Yvona Navšepřišlová je světoznámý detektiv, který má za sebou již celou řadu úspěšně vyřešených případů. Její vyšetřovací metody jsou rychlé, účinné a moderní. Tentokrát se ale bude muset vypořádat se ztrátou narozeninového dortu v jedné nejmenované mateřské školce. K vyřešení tohoto případu bude zapotřebí nejenom její tajná detektivní laboratoř, ale také pomoc samotných dětí.

Snad se jim to podaří....

Stopáž: 45 min.

Hrají: Barbora Vyskočilová

Objednejte si pohádku

© 2018 VOCAĎ POCAĎ. veronika@divadlaprodeti.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!